Prohlídky Prahy a České republiky

Rezervace míst v pražských restauracích

Praha má bohatou nabídku nových i starých barů, hospod, vináren, kaváren a elegantních restaurací. Dokonce i jména mnoha lokálů v Praze jsou víc než lákavé "U sedmi Švábů", "U kata", "Konírna".

V Praze najdete mnohé kavárny Grand Café třídy z první republiky, které přežily politické i ekonomické otřesy 20. století. Zde bych ráda zmínila: Kavárna Slavia, Café Savoy, Café Louvre, Adria Café-Restaurant, kavárna Grand Café Orient, Kavárna Obecního domu. Kavárenský život dnes zažívá pozoruhodnou renesanci. Zrovna tak i pivní lokály jsou na vzestupu zájmu. Nezřídka se nachází i mimo turistické prohlídkové trasy. Myslím, že si v Praze každý vybere podle svého gusta.

Těším se na setkání s Vámi! Pomohu vám s rezervací míst i výběrem restaurací.
Helena Chmelířová - Vaše privátní průvodkyně v Praze.

OBJEDNÁVKY

Stravování v Praze - Rezervace míst v pražských restauracích - privátní průvodce Stravování v Praze - Rezervace míst v pražských restauracích - privátní průvodce Stravování v Praze - Rezervace míst v pražských restauracích - privátní průvodce Stravování v Praze - Rezervace míst v pražských restauracích - privátní průvodce Stravování v Praze - Rezervace míst v pražských restauracích - privátní průvodce

Praha - Webcam

© PragueTour