Prohlídky Prahy a České republiky

Prohlídka Prahy s místním průvodcem - Nejznámější památky za jeden den

Během této klasické prohlídky Prahy s místním průvodcem uvidíte za jeden den nejznámější památky historického centra. Začínáme na Hradčanech, potom projdeme Pražským hradem a dále půjdeme slavnou Královskou cestou přes Malou Stranu a Karlův most na Staré Město k Orloji a dále pak k Prašné bráně, nebo na Václavské náměstí.

Prohlídka Prahy za jeden den s místním průvodcem - to nejdůležitější z Prahy

Praha za jeden den
Fotogalerie Praha

Klasická informativní prohlídka "to nejdůležitější z Prahy" s místním průvodcem

S místním průvodcem uvidíte mnoho architektonických památek ve stylu gotiky, renesance, baroka a klasicismu . Užijete si spoustu krásných malebných pohledů na pražské panorama a dokonce objevíte i některé skryté středověké uličky Starého Města . Dle Vašich přání je možné měnit trasu prohlídky Prahy, pořadí jednotlivých památek nebo i téma prohlídky. Jední se o prohlídku jen pro Vás a nebo Vaši skupinu. Tato prohlídka je zaměřená na celé historické centrum Prahy a tím je velmi vhodná pro ty, kteří budou na prohlídce Prahy poprvé a za jeden den chtějí poznat co nejvíce.

Během standardní prohlídky uvidíte výhledy z Hradčan, Pražský hrad s chrámem sv. Víta a v letní sezóně i s hradními zahradami , Malou Stranu s majestátními paláci, kostely a krásnými malebnými uličkami, Karlův most s výhledem na panorama Pražského hradu, Staré Město se Staroměstskou radnicí a orlojem a v neposlední řadě Nové Město s Václavským náměstím . Pro Vaši představu trvá tato prohlídka Prahy s místním průvodcem přibližně 4 hodiny. Soukromé prohlídky se pak dají prodloužit o návštěvu židovské čtvrti, Petřína, podzemí na Starém Městě nebo pasáží na Novém Městě.

Prohlídka Prahy s místním průvodcem trvá dvě až osm hodin - dle vašich požadavků a přání. Při delších prohlídkách je třeba možné se důkladněji seznámit s apmátkou dle Vašeho výběru například s areálem Pražského hradu nebo se věnovat historickým zahradnám na Malé Straně.

Klikněte zde pro rezervaci či dotaz....!


Ať už je to Vaše první návštěva Prahy a nebo jste už v Praze několikrát byli, sestavím program soukromé prohlídky města přesně podle Vašich představ. Prohlídka Prahy bude pak opravdovým zážitkem.

Pokud máte více času během svého pobytu v Praze, mohu vám doporučit více prohlídek - inspirujte se ve výběru:

Klasické procházky Prahou s profesionálním průvodcem

nebo se podívejte na

Tematické prohlídky Prahy.

OBJEDNÁVKY


Praha - Webcam

© PragueTour