Prohlídky Prahy a České republiky

Procházka Prahou šitá na míru

Prohlídka Prahy č. 10

Individuální prohlídka Prahy na míru s privátním průvodcem

Individuální prohlídka Prahy na míru
Fotogalerie

Procházka Prahou šitá na míru s privátním průvodcem

Procházka Prahou šitá na míru
Fotogalerie

Individuální prohlídka Prahy s privátním průvodcem

Jedete do Prahy? Chystáte se přijet sami, nebo připravujete výlet do Prahy s přáteli nebo s vaší rodinou? Zařaďte do vašeho plánu též prohlídku Prahy s privátním průvodcem. Prohlídky provádím i v němčině, nebo angličtině.

Památek a témat pro procházku Prahou je víc než dost. Hodně záleží na tom, zda jste v Praze poprvé, nebo již město trochu znáte, případně zde i nějaký čas žijete. Výhoda mých služeb není nutně v ceně, ale je hlavně v kvalitě a přístupu. Přesto vás však může příjemně překvapit i cena soukromých prohlídek.

Největší výhodou privátního průvodce je možnost sestavit program přesně tak, jak ho budete potřebovat. Pokud Prahu neznáte, tak vám průvodce s programem poradí takovým způsobem, aby vám váš individuální program nejlépe vyhovoval. Privátní prohlídky Prahy jsou velmi oblíbené u rodin, zájmových klubů, nebo i podnikových výletů. Menší skupiny mají výhodu lepší mobility a mohou stihnout prohlídku celého historického centra Prahy za jeden den. Větší skupiny nad cca. 20 lidí většinou preferují rozdělit prohlídku historického centra Prahy do dvou až tří dnů. Při organizaci pobytu vám rádi poradíme s kulturním programem či výběrem restaurace pro příjemný kulinářský zážitek.
Nabízím vám služby privátního průvodce městem s prohlídkami přizpůsobenými na míru - dle vašich přání. Jsou možné dvouhodinové individuální prohlídky, stejně jako celodenní procházka Prahou šitá na míru podle vašich zájmů, nebo i výlety v průběhu několika dnů po Praze i České republice.

Já vám mohu nabídnout privátní klasické nebo tematické vycházky podle vašich individuálních představ. Proto se i ceny poskytovaných služeb mohou trochu lišit. Zde najdete údaje o cenách.
Zašlete mi vaši poptávku na e-mail:
helena.chmelirova@gmail.com, nebo se mě nezávazně zeptejte na cenu služeb.
Zadejte prosím: téma, délku, začátek a konec vaší cesty a počet lidí a já vám udělám individuální nabídku. Se vším vám poradím, neboť dobře vím co je v Praze nového. Provedu vás po Praze a ukážu vám i to, co není popsáno v cestovních průvodcích a pomohu vám vybrat a rezervovat to nejlepší dle vašich představ!  


Zpět na nabídku klasických prohlídek

OBJEDNÁVKY


Praha - Webcam

© PragueTour