Prohlídky Prahy a České republiky

Prohlídka Prahy - Staré Město s průvodcem

Při prohlídce Starého Města Pražského vám ukážeme samoté jádro historického centra Prahy. S vaším privátním průvodcem navštívíte mnoho historických památek - úzké středověké uličky, kostely, kláštery, Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí, Orlojem a mnoho dalších zajímavých míst.

Prohlídka Prahy - procházka Starým Městem s privátním průvodcem

Prohlídka Prahy - Staré Město
Prohlídka Prahy - Staré Město - foto

Prohlídka Prahy - procházka Starým Městem s privátním průvodcem

Prohlídka Prahy - Staré Město
Prohlídka Prahy - Staré Město- foto


Procházka Starým Městem s privátním průvodcem

Při prohlídce Starého Města se dozvíte nejen o historii Starého Města, ale i o tom, jak se jeho význam prolíná až do dnešní doby. Prohlídka Prahy - Staré Město lze přizpůsobit i pro děti, se kterými je možné navštívit pražské podzemí s hladomornou a mučícími nástroji a pak vystoupat na jednu z mnoha přístupných gotických věží s krásným výhledy.

Klasická procházka Starým Městem s privátním průvodcem vás seznámí s následujícími historickými památkami:
Prašná brána, secesní Obecní dům, Stavovské divadlo, Univerzita Karlova, Betlémská kaple, Havelské tržiště, Staroměstské náměstí s pomníkem Jana Husa, Staroměstská radnice s Orlojem, Týnský chrám, Ungelt, kostel sv. Jakuba, Klementinum, Anežský klášter.

Při prohlídce uvidíte mnoho architektonických stylů, včetně románské, gotické, renesanční, barokní, klasicistní i secesní architektury. Objevte křivolaké uličky i skrytá středověká nádvoří.

Pokud máte více času během svého pobytu v Praze, doporučuji kombinovat procházku Starým Městem s prohlídkou židovské čtvrti Josefov, nebo Nového Města.

Zpět na nabídku klasických prohlídek Prahy


OBJEDNÁVKYPraha - Webcam

© PragueTour