Prohlídky Prahy a České republiky

Služby privátního průvodce

Hlavní náplní služeb privátního průvodce Prahou je sestavení prohlídky dle vašich přání. Díky individuálnímu přístupu ke každému návštěvníkovi Prahy vám mohu nabídnout produkt, který bude šitý přímo na míru a udělat vám privátní prohlídku Prahy. Díky mým zkušenostem a kontaktům mohu garantovat vysokou kvalitu služeb i dalších produktů, které vám během prohlídky Prahy doporučuím. Tím se dostáváme k druhotným službám soukromého průvodce. Těmi jsou rezervace vstupenek do divadel, opery, na koncerty nebo večerní kulturní programy. Může jít také o zajištění jízdenek, rezervace míst v restauracích nejrůznějších druhů a tříd, pivovarech, nebo v typické pražské kavárně. Dále vám mohu zorganizovat projížďky lodí, transfery z letiště nebo nádraží do hotelu a zpět nebo doporučení ubytování. Z toho vyplývá, že privátní průvodce Prahou se musí dobře orientovat v Praze a dějinách města, ale i v kulturním prostředí a sledovat kvalitu restaurací či jiných zařízení. Dle vašich přání vám mohu vytvořit nabídku výletů z Prahy po blízkém či vzdálenějším okolí, nebo zařídit turistický servis.


Mohu vám poskytnout turistický servis v Praze a zajistit folklorní večery, pivní večery, návštěvu pivovaru, projížďky lodí, kočárem, nebo vše co vás napadne.

Neváhejte mne kontaktovat!

Praha a jídlo - Služby privátního průvodce Praha a jídlo - Služby privátního průvodce Praha a kultura - Turistický servis v Praze Praha - plavba na Vltavě - Turistický servis Transfery po Praze - Turistický servis

Praha - Webcam

© PragueTour