Prohlídky Prahy a České republiky
Folklórní večer - Zábavné večery v Praze Zábavné večery v Praze - český pivní večer Zábavné večery v Praze

Večeře se zábavou v Praze - " Dinner Show "

Folklórní večer - český pivní večer


Je možno si také vybrat z bohaté nabídky zábavných programů s večeří - "Dinner Show". Můžete se nechat inspirovat níže popsanými večery.

Doporučení:

Folklórní večer ve vinném restaurantu od 750,-Kč na osobu (3 chodové menu + neomezená konzumace vína, piva, nealkoholických nápojů + zábavný program).
Podávají se typické pokrmy české, moravské a slovenské kuchyně. K tomu samozřejmě plzeňské pivo nebo moravská vína, které se nalévají z koštýřů - baňaté nádoby s dlouhým hrdlem. Při jídle i celý večer hraje cimbálová kapela se skvělým programem - lidové písně a tance (lidové tance, čardáš, mazurka, polka) s tanečníky v krojích. Na závěr večera - pro milovníky klasické hudby zahrají muzikanti ukázky od skladatelů Smetany, Dvořáka, Brahmse, Monti ap. Večerní program začíná v restauraci v 19:30 a končí v 22:30 hodin.

Typický český pivní večer (neomezená konzumace piva, večeře, kapela) od 880,- Kč na osobu. Prožijete příjemný večer v malebné hospůdce v Praze s kulinářskými specialitami a několika muzikanty. Cena je včetně doprovodu průvodce, který vás bude čekat přímo v hotelu, nebo někde v centru Prahy, odkud společně dojdete do hospůdky. Menu se dá upravit dle vašeho přání - třeba některé speciality - pálenka z piva, domácí škvarky, pečené vepřové koleno, pikantní zeleninový salát, křen, hořčice, pivní zmrzlina a hlavně neomezená konzumace piva.


OBJEDNÁVKY

Zpět k nabídce STRAVOVÁNÍ V PRAZE


Praha - Webcam

© PragueTour