Prohlídky Prahy a České republiky
Praha a gastronomie Praha a gastronomie Praha a gastronomie

Večeře v Praze

Nenechte si ujít příležitost, aby jste se v Praze večer dobře najedli. Nabídka restaurací v Praze je veliká s různými cenami i kvalitou. Protože jsem jako pražská průvodkyně s gastronomií v denním kontaktu - nasbírala jsem řadu osobních zkušeností. Mohu vám proto doporučit, nebo rezervovat místa v restauraci dle vašeho vkusu a cenové úrovně.

V Praze nejsou jen starobylé pivnice, ale také lokály se speciální atmosférou, vynikající gurmánské restaurace s výbornou kuchyní. Můžete si vybrat z mnoha tradičních českých pivnic v centru Prahy jako jsou: Pivovarský dům, Novoměstský pivovar, U Medvídků, U Pinkasů, U Pravdů, Jedová chýše atd.. V těsné blízkosti Pražského hradu a Malé Strany je především Strahovský klášterní pivovar, nebo Baráčnická rychta, které mohu jen doporučit.


Doporučení:

TRITON Restaurant: unikátní prostory z roku 1912 s tradiční špičkovou gastronomií. Přesvědčte se o tom sami. Osobně se domnívám, že "genius loci" restaurantu TRITON je nepopsatelný ... České moderní degustační menu za cenu 1120, -Kč na osobu.

Křivolaké uličky vedou k okouzlujícím zákoutím Malé Strany, kde se nachází restaurace Baráčnická rychta. Je to pravá česká restaurace s mírně nostalgickou a relaxační atmosféru s výbornou českou kuchyní, plzeňským Prazdrojem a pivem pivovaru Svijany.Zpět k nabídce STRAVOVÁNÍ V PRAZEPraha - Webcam

© PragueTour